Vattentunna koppar
2020-01-22
724939
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VATTENTUNNA, 1800-tal, koppar, hänklar och knopp i mässing, höjd 85 cm
Smärre bucklor, lödning vid knopp