Uppläggningsfat Kina 1700-tal
2020-01-25
724821
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, längd ca 28 cm
Nagg