Taklampa
2020-01-21
724648
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1970/80-tal korg, höjd ca 21, diameter 60 cm
Slitage, funktionen garanteras ej