Enrico Baj
2020-01-21
724604
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENRICO BAJ (1924-2003): Figurkomposition, signerad Baj, AP, färglitografi, bildmått ca 37x53 cm