Oidentifierad konstnär akvarell
2020-01-21
724592
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, sittande kvinna, akvarell, osignerad, uppklistrad, ca 56x40,5 cm
Fläckad