Karl Höglund
2020-01-21
724587
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): (3) Figurkompositioner signerade och numrerade Karl Höglund, färglitografi, ca 23,5x23,5, 34x28,5, ca 44x29 cm
Oramade