Joan Miró
2020-01-23
724524
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAN MIRÓ (1893-1983): Komposition, färglitografi 1976, Mourlot 1076, signerad i trycket, numrerad 480/500, bladmått ca 77x55 cm