Alfred Borg oljemålning
2020-01-23
724441
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ALFRED BORG (1900-tal): "Dig till last lägger ingen, att du tidigt sängen söker", signerad Alfred Borg, med dedikation, olja på duk, ca 61x142 cm