Taklampa 1960-tal teak och mässing
2020-01-21
724438
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1960-tal, stomme i mässing, detaljer i teak, kupor i rökfärgat pressglas, höjd ca 59 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage