1 par väggljusstakar
2020-01-22
724413
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets slut, smide, höjd ca 27 cm
Bruksslitage