Ring 18 k guld
2020-01-24
724359
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RING, 18 k guld, cabochonslipad grön sten, svenska otydliga stämplar, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 4,3 g
Sten med slitage