Biblioteksstege
2020-01-20
724326
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets mitt, England, höjd 153 cm
Bruksslitage