Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
RING, 18k guld, glas samt mindre diamanter, Art Deco, 1900-talets första hälft, ringstorlek ca 18,25, vikt 4 gram.
Bruksslitage.
724200
2020-01-25