Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
FERDINAND BOBERG (1860-1946): Riddarhuset, signerad Ferdinand Boberg, signerad Boberg i plåten, etsning, ca 47x63,5 cm
Gulnad
724195
2020-01-21