Vas porslin
2020-01-20
723980
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Europa, 1800-talets slut, hexagonal form, polykrom dekor av bland annat tall, höjd ca 37 cm
Nagg