Klubbat för:
850 SEK
2 000 SEK
JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942): Motorcykel, signerad och daterad 1995, färglitografi, numrerad 159/250, bildstorlek ca 54x43 cm
Passepartout med fuktskada
723975
2020-01-24