Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MEISSEN, figurin, 1800-tal, bemålat porslin, förställande Amor, numrerad undertill 82, höjd 21 cm
Smärre nagg
723974
2020-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här