Bord
2020-01-21
723924
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORD, 1900-talet första hälft, sannolikt för fartyg, betsat, höjd ca 74, 55x55 cm
Slitage, fläckar, märken