Carl Fredrik Reuterswärd
2020-01-29
723891
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), seriegrafi, monogramsignerad, numrerad EA, bildmått 96x71 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram