Eero von Boehm oljemålning
2020-01-19
723856
| Klubbat belopp | 200 EUR |
| Utropspris | 300 EUR |
EERO VON BOEHM (1949-2012) Stilleben med äpplen, signerad, olja på pannå, 31,5x43 cm