Tallrikar 6 st porslin Kina 1700-tal
2020-01-24
723840
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-tal, blå dekor, konturerat brätte, diameter ca 24 cm
Obetydliga nagg