Fuddling cup
2020-01-19
723727
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FUDDLING cup, troligtvis Tyskland 1600-tal, saltglaserat stengods, höjd ca 9 cm
Omfattande lagningar, fotringsnagg