Slava Kliuchnikov olja
2020-01-19
723726
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Motiv från Strandvägen, signerad Kliuchnikov-04, olja på duk, ca 40x53 cm