Ikon
2020-01-19
723704
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, Kristus Pantokrator, Ryssland, tempera och olja på pannå, 1900-tal, ca 49 x 40 cm
Slitage, färgbortfall. Inköpskvitto från 1983 medföljer.