Peter Dahl färglitografi
2020-01-19
723597
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Ur Fedmans epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x58 cm