Vägglampor
2020-01-31
723556
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, ca 1960-tal, konisk form, ljusarm i mässing, skärmar i grålackerad plåt, ca 30 cm
Light up the dark
Mindre bucklor