Armband guld
2020-01-19
723544
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ARMBAND, 18k guld, Italien, fantasilänk, längd ca 19 cm, vikt ca 27 g
Bruksslitage/smärre repor