Saltkar silver Paris
2020-01-19
723540
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALTKAR i silver, Paris, blandstil, stämplade, höjd ca 16, längd ca 18 cm, vikt ca 79 g
Bruksslitage