Skrivbord
2020-01-18
723504
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1950/60-tal, teak, nyckel finns, höjd ca 72 samt 124x58 cm
Bruksslitage