Ljusstakar 1 par silver
2020-01-25
723467
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska importstämplar, fyllda, höjd 10,5 cm.
Mindre bucklor.