Ljusstakar silver
2020-01-25
723465
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska importstämplar, fyllda, höjd 12 cm.
Mindre bruksslitage.