Gustaf Lillestierna
2020-04-12
723460
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GUSTAF LILLESTIERNA, (b. 1992), "I väntan på stort skratt", olja på duk, signerad och daterad a tergo, 2012, 180x180 cm.
Akrylic on canvas, signed and dated on verso, 2012, 180 x 180 cm.
Tema:
Nutida konst, ett urval
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se