PappasPärlor, montage
2020-02-06
723366
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PAPPASPÄRLOR (Johan Karlgren), "Reservoir Ducks", montage på duk med ram, signerad, äkthetsintyg medföljer, ca 51 x 64 cm
Obetydligt slitage