Madeleine Pyk oljemålning
2020-01-17
723360
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Silver blommor", signerad M Pyk, olja på duk, ca 66x70 cm