Andreas Lundberg
2020-01-23
723321
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Action 2, komposition, monogramsignerad, blandteknik, daterad 2008, ca 30x41 cm