Andreas Lundberg
2020-01-23
723317
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Action 1, komposition, monogramsignerad, blandteknik, daterad 2007, ca 30x41 cm