Oidentifierad konstnär
2020-01-16
723287
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsmotiv, signerad Oscarsson, olja på duk, 56x48 cm