Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
CHRISTER LARSSON, bänk, furu, 1900-talets andra hälft, för Sven Larsson Möbelshop, höjd ca 36, 150x50 cm
Slitage och ytskador, repor
723284
2020-01-25