Manschettknappar
2020-01-16
723187
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, höjd ca 2 cm, svenska importstämplar, vikt 5 gram.
Mindre bruksslitage, monogramgravyr.