Spegel och borste Georg Jensen
2020-01-18
722989
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEORG JENSEN, handspegel och borste, silver 830, 1900-talets första hälft, Danmark, blomsterdekor, längd ca 28 resp 23 cm
Smärre repor och bucklor, spegelglas med fläckar