MAdeleine Pyk litografi
2020-01-16
722972
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Gondolen-Slussen, signerad och numrerad 170/380, litografi, bildmått ca 68x46 cm