Gunnar Nylund oljemålning
2020-01-16
722962
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NYLUND (1904-1997), skärgård, monogramsignerad och daterad 48, 47x55 cm