Bengt Lindström
2020-01-18
722811
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 95/99, färglitografi, bladmått ca 60x47 cm