Stringhylla
2020-01-22
722759
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS & KAJSA STRINNING, stringhylla, mahognyfanér, 2 gavlar och 3 hyllplan, 1950-tal, höjd ca 76, B ca 80 cm, D ca 20 cm
Skador: Bruksslitage, små fanérskador