Rune Persson oljemålning
2020-01-18
722738
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUNE PERSSON (1914-1990): Stilleben, signerad Rune Persson, olja på pannå, ca 63x50 cm