Blandteknik
2020-01-18
722674
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Geometrisk, otyldigt signerad och daterad -52, blandteknik, ca 39x52 cm