M Pyk
2020-01-18
722671
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition i rött, signerad och numrerad 53/100, färglitografi, bildmått ca 47x36 cm