Sven X:et Erixson
2020-01-18
722664
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Sydländskt gatubild, signerad och daterad -56, blandteknik på papper, ca 26x20 cm