Ljusstakar
2020-01-24
722621
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Birmingham, 1901, fotplattor med konturerad form, reliefddekor av akantusblad, konturerade fotplattor, fyllda, höjd ca 18 cm.
Bruksslitage, mindre märken och dekorskador.