Harald Notini Böhlmarks, bordslampa
2020-01-26
722585
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HARALD NOTINI, bordslampa, Böhlmarks, Stockholm 1940-tal, fot och skärm i metall och vitlackerad metall, innerskärm i vitt glas, höjd 52 cm
visst slitage